Fakulta sociálnych a ekonomických vied

STAVTE NA KVALITU

Až 96 % našich absolventov si nájde prácu do pol roka po skončení školy – a vy môžete byť jedným z nich. Vyberte si medzi psychológiou, ekonómiou, európskymi štúdiami, mediamatikou, sociálnou antropológiou alebo verejnou politikou. Skúsenosti získate v bezpečnom prostredí, dočkáte sa podpory aj konštruktívnej spätnej väzby. Univerzita je pre nás miesto, kde je dovolené robiť chyby, ktoré nás všetkých posúvajú vpred. Učte sa od najlepších a stretnite ľudí na rovnakej vlne.

VYKLIKÁVANIE ROZVRHU NIE JE BOJ O PREŽITIE

Na FSEVke vás čaká v priemere päť predmetov za semester. Budete tak mať aj menej skúšok, ale pozor – nie je to žiadna flákačka. Niektoré predmety vyučujeme v angličtine a na prednáškach stretnete zaujímavých hostí – štátnych tajomníkov, novinárov či organizátorov festivalov. Okrem toho sme zameraní na prax, odborná stáž je súčasťou každého študijného programu.

CHOĎTE DO ZAHRANIČIA!

FSEVka ponúka kvalitné štúdium porovnateľné s najlepšími európskymi školami. A chceme, aby ste to vedeli! Práve preto motivujeme našich študentov, aby počas štúdia absolvovali aspoň jeden semester štúdia v zahraničí vďaka Erasmus+ mobilite.

VIEME, ŽE ŽIVOT NIE JE LEN ŠKOLA

Počas štúdia na našej fakulte navštívite NR SR, rôzne ministerstvá a možno aj Múzeum Sigmunda Freuda v Londýne. Môžete pestovať bylinky v našej komunitnej záhrade, zapojiť sa do Public Policy Book Club alebo brigádovať v jedinečnom študentskom bufete Vegget. Študenti tiež každoročne organizujú festival FSEV Fest. A ak máte chuť zorganizovať niečo úplne iné, iniciatívu vždy privítame.

ABSOLVENTKA:

Katarína Böhmová, UX researcher

„Najväčšia pridaná hodnota bola podľa mňa to, že od nás vyžadovali, aby sme veciam rozumeli a neučili sa ich naspamäť, rovnako rozvíjanie analytického myslenia, ktoré je základom mojej dnešnej práce.“

PRIHLÁŠKA: Uchádzač si podáva prihlášku iba elektronicky.
CENA ZA PRIJÍMACIE KONANIE: 40 €
TERMÍN PODANIA PRIHLÁŠKY DO: 31. 3. 2022